Dlaczego ludzie w Polsce wstydzą się sex shopów?

207

Seks w naszym społeczeństwie jest jeszcze sporym tabu. Ta sytuacja na szczęście powoli się zmienia, ba, powinniśmy pokazywać, że jesteśmy na tyle odważni, że nie boimy się przełamywać głupich tabu, jakie występują u nas po okresie PRL-u. Ale dlaczego ludzie w Polsce wstydzą się wizyty w sex shopie?

Dlaczego ludzie w Polsce wstydzą się sex shopów?

Ponieważ istnieje obawa ,,A co jeśli znajomi mnie zobaczą?”

Tak jak wspominaliśmy wcześniej – spora presja społeczeństwa nadal u nas występuje, ludzie nadal boją się tego, że ,,ktoś ich zobaczy” – przez co będą wyśmiewani czy szykanowani. Na szczęście ten głupi stereotyp, że do sex shopów chodzą tylko ,,zboczeńcy” – powoli umiera wraz ze starszym pokoleniem. Najlepiej stacjonarny sklep erotyczny jest odwiedzić z partnerką. Po pierwszym razie strach przed takimi miejscami na pewno ulegnie zmniejszeniu, i będziecie mogli bez problemów kontynuować urozmaicanie swoich erotycznych przygód za pomocą bielizny erotycznej, bądź też seks gadżetów. Dlatego też zastanów się nad tą opcją – może akurat to stacjonarne sklepy będą tą, którą wybierzesz.

Każdy woli kupować ,,online”

Jeśli mimo tego, że chcemy kupić seks zabawki, ale nie mamy odwagi się tam wybrać, to możemy spróbować alternatywy, czyli internetowego sex shopu, w którym możemy zamówić wybrane przez nas seks gadżety, bądź inne akcesoria bez wyjścia do stacjonarnego shopu. Przesyłki najczęściej są bardzo dyskretnie i niewinnie zapakowane, więc nikt tak naprawdę się nie dowie, co zamawiamy. Jednakże tutaj ukazuje się wada internetowych sex shopów, mianowicie o ile wsparcie odnośnie wyboru produktów jest łatwe do uzyskania, to jeśli chodzi o to, czy możemy na przykład dotknąć danego produktu, to jest to niemożliwe, dlatego powinniśmy dwa razy się zastanowić czy aby na pewno dana gadżet erotyczny pasuje do ciebie – w końcu nikt nie lubi się bawić w odsyłanie i ponowną wysyłkę danego sex gadżetu.