Jak zawrócić każdej pannie w głowie?

386

Marzeniem (prawie) każdego faceta, jest pochwalić się przed kolegami że ,,tak było” po randce z dziewczyną, jednakże dużo z nich tak naprawdę kłamie. Dlaczego tak się dzieje, że faceci w większości nie potrafią rozpalić kobiety słowami? Na to pytanie odpowiemy wam już za chwilę!

Jak zawrócić każdej pannie w głowie?

Nie denerwuj się!

Tak, bycie zbyt nerwowym sprawia, że już jesteśmy załatwieni na samym początku naszej randki. Kobiety to też ludzie, potrafią wyczuć kiedy mężczyzna się denerwuje, jednakże wielu z nas nie posiada tego instynktu, aby zobaczyć, że ,,już po zawodach”. Dlatego też każdy, kto by chciał ,,czegoś więcej” musi znać ideologię ,,fake it ‘till you make it” – (ang. Udawaj tak długo, aż ci się uda). Przecież każdy z nas będzie się denerwował i myślał ,,czy na pewno nam się uda”, ale przecież udawanie jest łatwiejsze niż bycie takim ,,naprawdę” czyż nie?

Mów jej brzydko – tak jak to robią w sex filmikach

Kobiety lubią mężczyzn, którzy nie boją się wziąć tego, czego chcą, z tego powodu, że wychodzą z założenia, że ,,jeśli nie ona – to będzie inna” a prawda nie zawsze jest taka. To dobry sposób, ponieważ ,,normalny” facet będzie się bał zapytać o ,,aż tyle” bojąc się, że ją straci. A w wypadku kobiet jest to niestety albo ,,grasz dalej” albo ,,odchodzisz do domu z niczym”. Wybór należy do ciebie.

Dotykaj jej

Aby kobieta ,,pozwoliła” ci na coś więcej po randce, musisz pokazać jej najpierw, że potrafisz ją do tego przekonać. Jeśli jednak tego nie zrobisz – nie masz co liczyć na ,,pójście do was” a takie pytanie zadane nerwowym głosem zostanie odebrane przez nią z kpiną lub też nawet delikatną odmową (jeśli jest miłą osobą oczywiście).

Traktuj ją jak normalnego człowieka

To zadziwiające, jak mało facetów traktuje kobiety jako przedmiot, a nie jak normalną osobę. Ja rozumiem, że mało obcowali z kobietami, ale bez tego, nie mamy co liczyć na jakieś dalsze ,,posunięcia” z racji tego że bez normalnej rozmowy, kobieta nie zechce z nami kontynuować tejże relacji.

źródło: https://filmy-porno.com.pl/