Pierwsza wizyta w sex shopie

229

Dla tych, którzy szukają odważniejszego prezentu niż normalnie, bądź chcą sprawić żeby ich przygody w łóżku były nieco ciekawsze, seks zabawki będą prawdopodobnie najlepszym wyjściem. No ale co jeśli czas nas nagli, a my chcemy zacząć zabawę ,,już teraz”? Tego dowiecie się już za chwilę!

Pierwsza wizyta w sex shopie

,,Pierwszy raz” nigdy nie jest łatwy

Jeśli chcemy zacząć się bawić seks zabaweczkami jak najszybciej, to nie ma opcji – musimy przezwyciężyć strach. W stacjonarnych seks shopach co ciekawe możemy również zapytać się o radę bezpośrednio osoby za ladą. Jeśli jednak mamy trochę czasu, to naturalnie wyższa dyskrecja sklepu internetowego oraz brak strachu, że ktoś znajomy po drodze nas spotka i zapyta, co kupiliśmy pozwoli nam na seks zabawek, jednakże jeśli nie mamy czasu – to zapewne musimy udać się do stacjonarnego sklepu.

Seks shopy w Polsce

Mało osób w naszym społeczeństwie się na to decyduje, mimo iż z każdym mijającym rokiem na szczęście tematy związane z seksem przestają być tabu. Jeśli chodzi o pozostałe kraje europejskie to nikt tam się z tym nie kryje, z racji tego że każdy wie, że seks jest tak samo ważny jak każda inna czynność fizjologiczna.

Jak zamówić zabawki erotyczne online?

Nie da się ukryć że z roku na rok przybywa internetowych seks shopów. Witryny z seks zabawkami w internecie coraz bardziej popularne z racji tego że nie musimy tak naprawdę wychodzić z domu, aby zamówić odpowiednią seks zabawkę. Najczęściej takie firmy wysyłają nasze seks gadżety pod bardzo niewinną nazwą na paczce, więc jest bardzo mała szansa że ktoś się dowie jak eksperymentujemy w sypialni, bądź szykujemy coś wyjątkowego dla naszej partnerki (bądź partnera).

Co wybrać z arsenału seks shopu?

To już wyłącznie zależy od waszych preferencji. Dla mniej ,,otwartych” na nowe doświadczenia na pewno świetnie sprawdzą się prezerwatywy z odpowiednimi wypustkami, bądź też żele do masażu erotycznego. Dla bardziej odważnych – wibratory czy nawet masturbatory.